Roland Kuźniak

Partner Keyso. Ekspert z przeszło 20-letnim doświadczeniem korporacyjnym w wspieraniu firm i zespołów w kryzysie oraz budowaniu efektywności zespołów sprzedaży.

Strefa komfortu to dla wielu silny środek usypiający.
Nie służy uważności, sprzyja oczekiwaniu.
Kryzys to potęga, która uwalnia potencjał, dzięki czemu możemy przejąć kontrolę i dotrzeć tam, gdzie wcześniej nie byłoby to możliwe.

Szczegóły doświadczenia biznesowego i naukowego:

20 letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorach farmaceutycznym i FMCG.

7 letnie doświadczenie na Stanowisku Field Sales Manager w skandynawskim koncernie farmaceutycznym Novo Nordisk Pharma.

Life & business coach w obszarach pracy, wpływu tego „kim jesteśmy” na sukcesy i porażki w biznesie oraz wykorzystania „kryzysu” jako źródła determinacji do zmiany w działaniu (780 dni coachingowych i 30 dni warsztatowych).

Autor idei „Potęga Kryzysu- odzyskaj spokój, przejmij kontrolę!”, oraz warsztatów: „Samoświadomość w procesie sprzedaży”, „Konsekwencja w zmianie status QVO” i „Wydajność – waluta 21 wieku”.

Od roku 2016 realizuje projekty szkoleniowe, coachingi i superwizje.
Prowadził warsztaty i szkolenia m.in. dla Sony Entertainment Polska, Novo Nordisk Pharma.

Autor warsztatów dla nauczycieli „Samoświadomość w procesie aktywnych metod nauczania” (570 godzin warsztatowych i 650 godzin coachingów i superwizji).

Współpracuje z 25 placówkami oświatowymi w zakresie efektywnego nauczania.

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego.

Certyfikowany coach i trener – coach.pl, Akademia FSM –a – Novo Nordisk Pharma & Kontrakt OSH,w trakcie certyfikacji PCC (Professional Certified Coach) International Coach Federation.

prof. dr hab. Andrzej Kaleta

doradztwo strategiczne

prof. dr hab. Jerzy Mączyński

Trening partycypacji decyzyjnej

dr inż. Tomasz Arciszewski