Czym jest Rozwój Systemowy Keyso?

Rozwój Systemowy Keyso to system kluczowych praktyk zarządzania sprawdzonych wśród globalnych liderów rynkowych w krajach o największej konkurencyjności i dostosowanych do polskich firm. Obejmuje konkretne narzędzia zarządcze oraz 7 kluczowych wartości biznesowych kultury organizacyjnej, które dotyczą całości funkcjonowania firmy.

Organizacja

 • Szybko rozwijająca się
 • Elastyczna i zwinna
 • Bez zbędnych procesów i procedur

Przywództwo

 • Skuteczne dla realizacji celów
 • Wyzwalające zaangażowanie i kreatywność pracowników

Zarządzanie

 • Prostsze i łatwiejsze
 • Systemowe a nie gaszenie firmowych pożarów
 • Więcej czasu na strategię i kontakt z klientem

Korzyści z wdrożenia Rozwoju Systemowego Keyso

Wprowadzenie mechanizmów Rozwoju Systemowego Keyso powoduje, że nasze praktyki działają w całej firmie na wszystkich szczeblach zarządzania. Wdrożenie Rozwoju Systemowego Keyso znacznie podnosi efektywność działania firmy.

Istotnie zmniejsza koszty działania

Bez niepotrzebnego zwalniania ludzi i zmniejszania wydatków na reklamę, promocję marki czy szkolenia.

Przyspiesza procesy

Poprzez ich uproszczenie i optymalizację.

Zwiększa wydajność pracowników

Poprzez wzrost zaangażowania i kreatywności pracowników.

Przyciąga najlepszych specjalistów

Poprzez odpowiednie wartości i kulturę organizacyjną.

Wdrożenia dokonują eksperci Keyso wraz z pracownikami firmy specjalnie do tego celu przeszkolonymi przez zespół Keyso. Bez udziału drogich konsultantów zewnętrznych. Keyso inicjuje procesy, które następnie są rozwijane przez konsultantów wewnętrznych, a ich wiedza pozostaje w firmie.

Efekty wdrożenia Rozwoju Systemowego Keyso w firmie

niski_koszt

Tańsza, szybsza w działaniu i bardziej zwinna organizacja.

efektywny

Skuteczniejsze, prostsze i zajmujące mniej czasu zarządzanie.

przewaga

Trwała przewaga konkurencyjna, trudna do skopiowania.

Sprawdź jak Rozwój Systemowy Keyso podnosi efektywność firmy

3 proste kroki:

 • Zostaw nam swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania.
 • Podczas rozmowy omówimy korzyści oraz proces wdrożenia. *
 • Po podpisaniu umowy przystępujemy do realizacji specjalnie przygotowanego procesu w dogodnym dla Ciebie terminie.

* Masz możliwość odbyć rozmowę konsultacyjną w siedzibie Twojej firmy lub przez Skype.

Państwa dane są bezpieczne – działamy zgodnie z RODO

Tak, chcę dowiedzieć się więcej o Rozwoju Systemowym Keyso.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki i jej partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Zgody mogą być odwołane w każdym czasie. Administratorem danych osobowych jest Key Novelty Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 88/60. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Kim jesteśmy?

Keyso to jedyne w Polsce kompleksowe przedsięwzięcie doradcze, opracowane przez polskich przedsiębiorców i naukowców, oparte o doświadczenie i przekonanie, że konkurencyjność polskich firm można znacznie podnieść.

Robimy to usprawniając w przedsiębiorstwach organizację, przywództwo i zarządzanie – 3 kluczowe elementy składające się na ich kulturę organizacyjną.

Dysponujemy sprawdzoną metodą audytowania, ratingowania i rozwoju polskich firm, dzięki czemu dostarczamy polskim przedsiębiorcom najlepsze, sprawdzone światowe rozwiązania, dostosowane do specyfiki polskiego rynku.

Obecnie nawet doskonałe produkty i strategie biznesowe nie zapewniają trwałej przewagi konkurencyjnej i są stosunkowo łatwe do skopiowania.

W biznesie trwa wojna na kultury organizacyjne, talenty, innowacje. Najlepsze firmy wiedzą, że to kultura organizacyjna jest obecnie jednym z głównych czynników konkurowania firm na świecie.

Bez odpowiedniej kultury organizacyjnej nie uda się skutecznie i z sukcesem polskim firmom sprostać obecnym wyzwaniom rynkowym i oczekiwaniom pracowników.